Typy a vlastnosti zavěšených podhledů Asta M

Stretch stropy jsou dnes velmi rozmanité. Na trhu existuje řada standardních i neobvyklých možností. Před nákupem musíte zjistit, jaké jsou vlastnosti a vlastnosti navrhovaných návrhů. Ne všechny produkty jsou stejné kvality, takže jen produkty předních výrobců si zaslouží nejvyšší pozornost.

Vlastnosti

Asta-production je jednou z předních společností v oboru. Společnost poskytuje na navrhovaný materiál dlouhou záruku. Během celé záruční doby je připravena změnit nebo opravit problémy, které se objevily na vlastní náklady.

Společnost působí stabilně po dobu 15 let a již se podařilo stát jedním z největších dodavatelů napěťových struktur. Ve výrobě značky používala francouzská technologie. Všechny výrobky odpovídají západoevropským normám kvality a bezpečnosti. Objednávky přijímají hlavní kanceláře a teritoriální prodejci.

Asta-production neustále hledá a implementuje vysoce výkonná řešení založená na inovativních technologiích. Jsou zde tedy ideální produkty vhodné pro dekoraci jakéhokoliv interiéru.

Další informace o společnosti naleznete v dalším videu.

Modely

Společnost nabízí několik variant stropních stropů:

  • lesklý;
  • satén;
  • matný;
  • tkáně;
  • částečně transparentní;
  • dvouúrovňové;
  • akustické;
  • osvětlené;
  • Stoupající.

PVC s lesklým nebo matným povrchem není jen jednoduchým způsobem. Jedná se o velmi odolné, šetrné k životnímu prostředí a vhodné řešení pro každodenní péči. Široké spektrum barev umožňuje vytvořit jakoukoliv náladu. A milovníci pastelových barev a znalci bohatých barev budou s nákupem spokojeni. Řada má stropy s jednou nebo několika úrovněmi (úrovněmi).

Zvláště působivý je film v saténovém formátu, podobný přírodní látce s perleťovým leskem. Tato textura je kompatibilní s různými barvami maleb. V tomto případě jsou švy zcela neviditelné a nepoškozují vzhled plátna. Materiál je nenáročný na péči a podléhá mokrému čištění.

Průsvitné výrobky by měly být používány v místnostech, které nemají dostatek přirozeného světla, stejně jako tam, kde je potřeba vizuálně zvětšit plochu. Umístění podsvícení pod vrstvu filmu vytváří dojem skrytého okna ve stropě. Zdá se, že plátno svítí zevnitř a zaplňuje místnost měkkým světlem.

Akustické struktury jsou tkanina s perforací, jejíž průměr se pohybuje od 0,1 do 1,8 mm. Tato možnost není o nic méně zajímavá.

Asta M průběžně kontroluje své výrobky, hodnotí kvalitu a bezpečnost. Celkem je na trhu až 360 typů filmů, jejichž šířka se pohybuje od 1 300 do 4 000 mm, přičemž zdrojový materiál je zakoupen od nejspolehlivějších a nejprofesionálnějších továren v Evropě a Asii. Existuje celá řada speciálních profilů, díky kterým je instalace víceúrovňových systémů jednoduchá a snadná.

Dokonce i když mluvíme o obloukových, klenutých nebo zvlněných variantách, návrháři pečlivě prostudují řešení a přinášejí je k dokonalosti. Můžete si také zakoupit verzi s tiskem fotografií, s trojrozměrnými prvky a dalšími zajímavými efekty.

Volitelné příslušenství

Pro vytvoření zakřiveného výrobku musí být nosníky oříznuty, ohýbány a upevněny obvazy. Prostřednictvím tohoto přístupu můžete měnit úroveň zakřivení, kombinovat dutiny a drážky, větrné spirály a tak dále. Společnost dodává nejen plátno samotné, ale také všechny druhy pomocných výrobků pro vysoce kvalitní provedení:

  • LED diody;
  • zapuštěná světla;
  • světelné neonové pásky;
  • "Hvězdná obloha";
  • Tepelně izolační materiály;
  • Zvukově izolační materiály.

Standardní náklady na design již zahrnují nejen plátno, ale také harpunu, komponenty nebo hotové bloky, osvětlovací systémy. Záruka na dodané stropy je 12 let, což umožňuje lidem nebát se nepříjemných situací spojených s nátěrem.

Přiměřenost zařízení je tak velká, že práci lze provádět rychle, spolehlivě, bez zbytečných nečistot a prachu. Hlavní věc je odstranit okrasné rostliny a zvířata z místnosti před zahájením práce.

Asta M zaručuje úplnou absenci alergických reakcí mezi spotřebiteli na všechny výrobky prodávané společností, stejně jako nepřítomnost cizích pachů. I při kontaktu s otevřeným plamenem, stropy doutnají, ale nekapávají horké kapky a netvoří toxické plyny.

Poznámky
 Autor komentáře

Kuchyně

Šatní skříň

Obývací pokoj